10.yil
Avcılar Sanaltur facebook twitter instagram    

Özel Turkuaz Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Odalarımız
Yurdumuzda 1,2,3 ve 4 Kişilik Odalar Mevcuttur, Odalarımız laminant parke olup, her odada standart olarak banyo ve wc bulunmaktadır ayrıca öğrenciye ait kişisel dolabı, çalışma masası, kütüphane, ayakkabı dolabı , televizyon, buzdolabı, baza ve full ortopedik yatak, telefon vs. mevcutur. Odalarımızda 7/24 wireless internet bulunmaktadır.

Danışma
Yurdumuza, gelen öğrencilerimiz ya da ziyaretçilerimiz idari katta bulunan sekreterlikte karşılanır. Kayıt yaptırmak için gelen öğrenci ve velilerimiz yurdumuzu gezdikten sonra kayıt kabul için müdür yardımcısı ile görüştürülür.

Görüşme
Yurt idaresine teslim edilen müracaat dosyaları ve belgelerle ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra uygun görülen öğrencilerin kesin kayıt işlemleri idareye gönderilir. Kanun, tebliğ ve yönetmeliklere göre kayıt yapılması uygun bulunmayan müracaat sahipleri yurda kabul edilmezler.

Dış Güvenlik
Turkuaz Özel Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin, huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yurdumuzda resmi tatiller dâhil 24 saat kesintisiz biri idareci olmak üzere dış güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Dışarıdan gelebilecek her türlü tehditlere karşı caydırıcı önlemlerin alınması amacıyla güvenlik kameraları ile desteklenen özel güvenlik sistemi mevcuttur.

İç Güvenlik
Öğrencilerimizin özel alanları dışında yurdun girişleri ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmektedir. İç güvenlik görevlilerimiz, dış güvenlikten geçen ziyaretçileri yurdun içinde ilgili birimlere yönlendirir.

Saatli Kart Sistemi
Yurdumuzda diğer yurtlardan farklı olarak kullanılan saatli kart sistemi ile öğrencilerimizin giriş çıkış saatleri kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Yurt girişinde bulunan kart sisteminde öğrencilerimizin kendi isimleri ile açılan kartlarını saat kutusuna işlemektedir. Bu kartlar her akşam gece yönetim memuru tarafından kontrol edilmekte ve yurtta bulunan öğrenci sayısı ile ilgili tüm kontroller kolaylıkla yerine getirilmektedir.

Banyo & WC
Yurdumuzda 24 saat sıcak su mevcuttur. Her oda da banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Hergün oda ve banyo temizliği kat temizlik görevlisi tarafından yapılmaktadır.

Çamaşır Odası
Öğrencilerimiz, kişisel çamaşırlarını, çamaşırhane bölümünde ücretsiz olarak hizmet alabilirler.

Kantin
Öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alternatifli ürün yelpazesine sahip kantin hizmeti bulunmaktadır.

Kafeterya
Öğrencilerimizin zaman geçirebileceği ve dinlence ve eğlenceyi birlikte yaşayabileceği bir hizmet ağımızdır.

Odamızın zemini laminant parke duvarları ısı yalıtımlı olup, odamız da duşakabin banyo, banyo dolabı, lavoba ve wc bulunmaktadır. odamızda öğrencimizin ihtiyaçları için çalışma masası, kütüphane, ayakkabı dolabı, elbise dolabı, televizyon, telefon, buzdolabı, baza ve full ortopedik yatak mevcuttur.

interantalya-altsayfa_03 online-randevu
   
neredeyiz